Lupa Kosmetyczna
Kosmetyki i uroda

Lupa Kosmetyczna – najlepszy niezależny portal kosmetyczny

Nie ukrywam, że kiedyś współpracowałam z Lupą Kosmetyczną. Bardzo dobrze wspominam ten czas. Portal ciągle się rozwija i to niezwykle szybko. W głowie właścicielki portalu Kingi Marciniak ciągle rodzą się nowe pomysły, które z wielkim entuzjazmem realizuje. Ten post absolutnie ma charakteru reklamowego, nie jest moją współpracą. Po prostu polecam Wam go z uwagi na mój ogromny podziw zarówno dla Kingi, jak i świetnego portalu, który udało jej się stworzyć. Nie znajdziecie chyba w sieci drugiego takiego miejsca!

Ekspercie poradź mi co wybrać – kilka słów o koncepcji

Portal został stworzony dzięki wielkiej pasji i determinacji. Kinga z pasji do kosmetyków postanowiła ukończyć studia na Wydziale Chemii Politechniki Warszawskiej na specjalności technologia związków biologicznie czynnych i kosmetyków. Jednak na pomysł utworzenia portalu wpadła dopiero podczas wykładów MBA. Dzięki bliskim ludziom, którzy zmotywowali Kingę do dalszego działania powstała cała koncepcja. Każdy z nas ma znajomego, który często dzwoni z jakimś ważnym pytaniem by poradzić się nas w dziedzinie, w której się specjalizujemy. I tu tak było… Jeśli któryś z bliskich czy znajomych nie wiedział czy skład kosmetyku jest dobry i jaki produkt najlepiej wybrać, po prostu dzwonił do Kingi! I tak zrodził się pomysł…

Czym jest Lupa Kosmetyczna? Co tam znajdziesz?

Lupa Kosmetyczna to niezależny portal kosmetyczny, na którym znajdziesz wiele istotnych i bardzo przydatnych informacji o kosmetykach. Jej celem jest przede wszystkim edukacja kobiet i mężczyzn w zakresie składników kosmetycznych oraz pomoc w doborze kosmetyku dostosowanego do Twojej skóry i jej problemów. Możesz tam sprawdzić skład produktu, który zamierzasz kupić, skorzystać z porady eksperta, wziąć udział w warsztatach, sprawdzić jakie książki w zakresie kosmetyki warto czytać, a także zajrzeć do działu artykułów lupy, w którym otrzymasz dawkę ciekawych informacji od ekspertów kosmetyki. 

Dlaczego warto korzystać z Lupy Kosmetycznej?

Lupa Kosmetyczna pozwala nam sprawdzić skład produktu zanim jeszcze go kupimy. Wchodzisz na stronę i sprawdzasz czy produkt jest w bazie, jeśli go nie ma to nic… Możesz również wpisać skład i dzięki niemu dowiedzieć się czy produkt jest w pełni bezpieczny dla Twojej skóry. W opisie kosmetyku znajdziecie też opinię ekspertów Lupy Kosmetycznej. Jeśli jakiegoś produktu nie ma w bazie również możesz sama wprowadzić dokładne informację o nim – później ktoś to sprawdzi i jeśli produkt dodany został bezbłędnie ukaże się na stronie. 

Baza jest na bieżąco aktualizowana

Baza kosmetyków jest wciąż na bieżąco aktualizowana i analizowana pod każdym kątem, a nad prawidłowością wprowadzanych danych czuwa wiele odpowiedzialnych za to osób. Dla mnie jest to miejsce, któremu w pełni można zaufać. Zawsze jeśli zauważysz jakiś błąd, możesz też szybciutko skontaktować się z załogą portalu, a błąd zostanie naprawiony w najbliższym, możliwym czasie.

Warto korzystać z lupy i jej wyszukiwarki zwłaszcza kiedy mamy wątpliwości co do bezpieczeństwa produktu, jeśli nie rozumiemy składu, który znajduje się na etykiecie. Lupa może nam wiele rozjaśnić. Te małe, zapisane drobnym druczkiem, niezrozumiałe dla nas nazwy od razu stają się bardziej wyraźne!

 

Dobrego dnia!

Do następnego napisania!

Cześć! Jestem Joanna. Jestem przede wszystkim mamą, ale też spełniam się na polu zawodowym. Mam wspaniałego partnera, który wspiera mnie w moich działaniach i bez niego nie powstałby ten blog. Mam cudownego synka, który codziennie daje mi dobrego kopa do działania! Ukończyłam studia pedagogiczne w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim, zdałam wszystkie egzaminy studiując Komunikację Społeczną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – jednak nie podeszłam do obrony, znajdując się wtedy na małym życiowym zakręcie, miałam również epizod dwóch semestrów studiów administracyjnych na AJP w Gorzowie Wielkopolskim, ale z uwagi na trudność pogodzenia wszystkich ról jakie pełnię, musiałam z nich także zrezygnować. Bardzo lubię spędzać czas z moją rodziną w wolnych chwilach, lubię upiec dobre ciacho, kocham i muszę czytać – chociaż 15 minut każdego dnia, oczywiście uwielbiam pisać, ostatnio korzystam wiele z rad Kobiecej Foto Szkoły, uczestnicząc aktywnie w #instawtorku. Fotografuję telefonem. A kiedy udaje mi się nie mieć zrobionych paznokci – lubię odkurzyć moją gitarę.

Zostaw komentarz