Początek wszystkiego

Jak to się zaczęło?

Zaczęło się kilka lat temu kiedy postanowiłam założyć bloga na platformie blogger.

Pisanie od zawsze było jedną z ważniejszych wartości  w moim życiu. Od zawsze wiedziałam, że chcę, by mój zawód w przyszłości się z tym wiązał. Pewnego dnia, kiedy miałam już małe dziecko, trafiłam na ofertę pracy dla copywritera w organizacji pozarządowej. Przyznam szczerze, że wtedy swoje zgłoszenie wysłałam, mając prawie zerową wiedzę na ten temat.

Szef zadzwonił do mnie i usłyszał w tle małe dziecko, więc od razu padło pytanie: „Hej! Masz małe dziecko? Chcesz pracować z domu?”. Wtedy zgodziłam się bez wahania. I tak się zaczęło. Moja praca zdalna jako copik.

Później pracowałam trochę z Lupą Kosmetyczną. Dalej zdarza mi się coś dla nich zrobić.

Dzięki Lupie właśnie odważyłam się założyć swojego pierwszego bloga. Był to początek mojego macierzyństwa, w którym zwykle jest nam najtrudniej i czasem odczuwamy w nim pewnego rodzaju samotność, zwłaszcza gdy odsuwają się od nas w tym okresie koleżanki. To właśnie wtedy potrzebujemy wsparcia innych kobiet, ich doświadczenia i dobrego słowa. Potrzebujemy zbudować pewnego rodzaju wspólnotę kobiet, która była przecież obecna w naszych życiach od dziesięcioleci. Zwłaszcza wtedy kiedy na świecie pojawiał się mały człowiek, kobiety otoczone były wianuszkiem innych. To Siła, która drzemie w każdej z nas pozwala nam otaczać inne kobiety wsparciem.

Później miałam chwilową przerwę w pisaniu, bo chciałam sprawdzić się w pracy nauczyciela. Jednak po roku stwierdziłam, że chcę wrócić do swoich dawnych zajęć.

Przez kilka miesięcy udało mi się prowadzić wspaniałego bloga Mamalifestyle, którego stworzyłam wspólnie z przyjaciółką. Jednak z powodu jej odejścia od niego zrezygnowałam z jego prowadzenia i postanowiłam działać wyłącznie na własny rachunek. Mamalifestyle został usunięty.

Zapraszam Cię dziś na nowy początek wszystkiego!