Brak kategorii

Wracam na bloga!

Miło mi Was powitać po tak długiej przerwie. W moim życiu ostatnio działo się naprawdę wiele. Razem z przyjaciółką postanowiłyśmy założyć wspólnego bloga www.mamalifestyle.pl Serdecznie Was na niego zapraszam. Jest naszym wspaniałym, wspólnym dziełem.

Gdzie byłam i co robiłam?

Słuchajcie… To taka historia, że nie uwierzycie! Od mojego ostatniego posta minęło naprawdę sporo czasu. Ale kiedy nie było mnie tutaj zdążyłam zacząć i rzucić studia z administracji, poznać wspaniałego mężczyznę, z którym jestem, mój synek zdążył już skończyć 5 lat, ja pracowałam w przedszkolu przez rok, ale wróciłam do swojej dawnej pracy, w której czuję się najlepiej, którą przede wszystkim czuję i wiem, że nie męczy mnie to. Zdążyłam z moją przyjaciółką stworzyć wspólnego bloga, rozwinąć nieco swój profil na Instagramie. Robiłam mnóstwo rzeczy… Choć zawsze wydaje mi się, że zrobiłam zbyt mało. Chyba już takie przekonanie wyniosłam z domu, że jakoś nie mogę sama dość cenić swojej pracy, choć wiem, że robię naprawdę dużo, ale wpojono mi, że praca fizyczna to jedyna prawdziwa praca i że praca musi być ciężka, a człowiek musi się w niej zaharowywać do ostatniej kropli potu.
 
 

O czym chciałabym pisać dalej?

Myślę, że nie zmienię kierunku jaki obrałam na początku. Moje tematy dalej będą kręcić się w okół rodzicielstwa, lifestylu i relacji z innymi ludźmi. Takie tematy zawsze poruszałam na blogu i na moich mediach społecznościowych. Dlatego też chciałabym dalej przy nich pozostać. Są dla mnie ważne i są jednymi z kluczowych. Choć nie ukrywam, że praca zajmuje w nich dość wysokie miejsce.
 
 

Dobrze, że jesteście

Cieszę się, że mogę do Was wrócić po tej długiej przerwie. Nie obiecuję regularności na blogu, ale na pewno chcę by artykuły w końcu zaczęły się tu pojawiać. Nie chcę niczego sobie narzucać, ani Wam obiecywać. Dlatego też chciałabym żeby artykułu pojawiały się tu kiedy po prostu zechce się z Wami czymś podzielić, kiedy będę czuła pisanie w kościach.
Cieszę się, że jesteście i czytacie. To dla mnie ważne.
 
 
Dobrego dnia!
Do następnego napisania! 😊 
 

Cześć! Jestem Joanna. Jestem przede wszystkim mamą, ale też spełniam się na polu zawodowym. Mam wspaniałego partnera, który wspiera mnie w moich działaniach i bez niego nie powstałby ten blog. Mam cudownego synka, który codziennie daje mi dobrego kopa do działania! Ukończyłam studia pedagogiczne w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim, zdałam wszystkie egzaminy studiując Komunikację Społeczną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – jednak nie podeszłam do obrony, znajdując się wtedy na małym życiowym zakręcie, miałam również epizod dwóch semestrów studiów administracyjnych na AJP w Gorzowie Wielkopolskim, ale z uwagi na trudność pogodzenia wszystkich ról jakie pełnię, musiałam z nich także zrezygnować. Bardzo lubię spędzać czas z moją rodziną w wolnych chwilach, lubię upiec dobre ciacho, kocham i muszę czytać – chociaż 15 minut każdego dnia, oczywiście uwielbiam pisać, ostatnio korzystam wiele z rad Kobiecej Foto Szkoły, uczestnicząc aktywnie w #instawtorku. Fotografuję telefonem. A kiedy udaje mi się nie mieć zrobionych paznokci – lubię odkurzyć moją gitarę.

Zostaw komentarz